Rozvíjím se pro batolata 1-3 roky

Kurz sestává z 9 lekcí a je určen pro děti od 12 – 36 měsíců. Každá lekce trvá 60 min.

Batole je úžasná lidská bytost, která má nepředstavitelný potenciál. Míra jeho rozvoje bude záležet na prostředí, ve kterém vyrůstá. Vzhledem k tomu, že emoce i kognitivní funkce se rapidně rozvíjí ihned po narození je prostředí, které dítě obklopuje nedocenitelně důležité pro jeho přirozený rozvoj.

Tento kurz se využívá jako navazující na Znakujeme se zpěvem a hrou. Každá lekce má zábavné téma a zároveň se při tomto tématu rozvíjí i některé dovednosti, které se batolátka v tomto věku učí. V každé lekci je s dětmi i medvídek BeeBo a při zábavných aktivitách děti postupně zapojují do poznávání všechny smysly.

Lekce jsou na téma:
1. Úvod do psychomotoriky batolete
2. Dobrodružství venku – poznávám přírodu i své schopnosti
3. Podmořská dobrodružství – učím se sebekontrole
4. Náš duhový svět – učím se barvy
5. Pozor, jedu! – cesta jak dovést dítě ke spolupráci
6. Hurá na nočník – učím se chodit na nočník
7. Mňam – etiketa pro batolata
8. Raz, dva, tři – učím se počítat
9. Miminko a já – učím se hrát si s malým sourozencem

Neurovědci, vývojoví psychologové a mnoho dalších odborníků si kladou otázky, jak můžeme my rodiče působit na dítě, aby jeho rozvoj nebyl nijak omezen a byl vhodně stimulován. Těmto otázkám se během své mnohaleté kariéry věnují i vývojové psycholožky z USA – Linda Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. Součástí kurzů jsou i cenné informace z jejich bestsellerů Baby Minds – o rozvoji kognitivní inteligence a Baby Hearts – o rozvoji emocí neboli emoční inteligence.

Cena kurzu je 1.170,-Kč za 9 lekcí.

Objednávka kurzu je možná zde >>>

Ještě si nejste jistí, ale chtěli byste to nezávazně zkusit? Přijďte na UKÁZKOVOU LEKCI zdarma – stačí mi napsat na e-mail vacikova.marie@gmail.com a já Vám pošlu info o nejbližší ukázkové lekci ve Vašem okolí.