Kurzy a semináře

 Seminář pro rodiče Hurá na nočník – úterý 18.6. od 9:30-11:00 – Mraveniště Říčany – Bezručova 441/23

Proč dělám seminář: Povedlo se mi odplenkovat svoje dva synky. Toho mladšího pomocí metody Šikulky bez plenky, a protože to bylo opravdu jednodušší než s prvním synkem, ráda předám zkušenosti dál.

Seminář pro rodiče dětí ve věku od 1-3 let věku o tom, jak bez stresu zvládnout cestu s Vaším děťátkem od plenek k nočníku. Seminář je určen primárně rodičům dětí od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti do 3 let. Jedná se o snadný a zábavný způsob, jak naučíte dítě chodit na nočník dříve, než se naučí mluvit, a to zábavnou formou pomocí znakové řeči pro miminka a batolátka s programem Baby Signs®, se kterou Vás na semináři podrobně seznámím. Nedílnou součástí semináře jsou i výukové materiály.

Cena semináře včetně knihy je 399,-Kč. Cena semináře s kompletní sadou výukových materiálů (kniha Průvodce pro rodiče Hurá na nočník, DVD Šikulky bez plenky a vlaková píšťalka MAXIM): 669,- Kč.
Těším se na vás, Marie Vacíková

 

 

Kurzy Baby Signs® – Znakujeme se zpěvem a hrou – volná místa v těchto termínech:

Místo Termín Čas Cena  
Říčany
MC Mraveniště

(Bezručova 441/23)
od 16.4.
út
od 09:30 2100,-
(12 lekcí)
Rezervuj
zde
Úvaly
Fit na Vlně

(Husova 78)
od 24.4.
st
od 10:50 2100,-
(12 lekcí)
Rezervuj
zde

Máte otázky ke kurzu? Více o kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou najdete zde >>>

 

UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA

Ještě si nejste jistí, ale chtěli byste to nezávazně zkusit? Přijďte na ukázkovou lekci  – je zdarma a je nezávazná – až po ní se rozhodnete, zda do kurzu nastoupíte.

Kdy a kde se UKÁZKOVÁ LEKCE koná? Stačí mi napsat na ahoj@rodicemhrave.cz nebo zavolat na tel: 724639580 a já Vám řeknu info o nejbližší ukázkové lekci ve Vašem okolí.

 

Pokud kurz již probíhá, i přesto se můžete přidat. Pokud vidíte kurz v systému jako obsazený, neváhejte mi napsat, ráda vypíšu další.